Київ
 • Київ
 • Дніпро
 • Чернівці
просп. Берестейський, 18
вул. Юрія Савченка, 24
просп. Незалежності, 131
 • просп. Берестейський, 18
 • Велика Васильківська, 46
 • Ганни Ахматової, 44А

Лазерне гравірування
на термочашці, флязі

Нанесення інформації у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню таких матеріалів як: метал, пластик, шкіра, деревина, кераміка, гума, скло, тканини та інші. Також можливе гравірування на нерівних поверхнях і круглих предметах.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ГРАВІРУВАННЯ НА ТЕРМОЧАШЦІ?

1 - 3 шт.
200
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
4 - 50 шт.
від 30
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
51 - 100 шт.
від 15
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.

Працюємо з різноманітними
матеріалами

Можливе гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини та інші
Нанесення інформації
у вигляді тексту, логотипу або
зображення
на будь-яку поверхню
Можливе
гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Нанесення
інформації
у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини
та інші

Чому варто вибрати саме нас?

Створення макетів до кожного гравіювання
Наші ціни нижчі на 15-20%
Декілька пунктів прийому замовлень
Найшвидші серед конкурентів 10-15 хвилин
Оплата після виконаної роботи

НАШІ РОБОТИ

Відгравірували вже більше 170 000 термочашок, фляг. Подивіться на сам процес нашої роботи.
Ми гравіруємо практично всі існуючі моделі девайсів.

Лазерне гравіювання на термочашці, флязі

В даний час багато хто віддає перевагу термочашці, вона виявляється набагато практичнішою, виконана з металу, тому не б’ється, щільно закривається кришкою, в результаті чого не піднесе якихось сюрпризів, тобто вміст не виллється з неї в сумку. І найголовніша її перевага – вона добре зберігає тепло, наливши гарячий чай, ви його зможете пити гарячим і через годину.

Але іноді відбуваються випадкові непорозуміння, особливо часто це відбувається в офісах, так як термокухлі часто дуже схожі між собою, то хтось з колег може помилково взяти не свій кухоль, а ваш, залишивши, таким чином, вас без вашого улюбленого чаю. Щоб таке непорозуміння не могло більше статися, на неї треба нанести лазерне гравіювання у вигляді якогось напису або малюнка.

Чому ми

8 причин працювати саме з нами:

 1. Досвід. Більше 170 000 термочашок та фляг. Гравіюємо термочашки та фляги з 2010 року. В середньому близько 1000 штук на місяць.
 2. Якість. На найвищому рівні. Використовуємо тільки топове обладнання та передові технології. Ви будете задоволені якістю нашого гравіювання.
 3. Швидкість. Усього 5 хвилин вашого часу. Час гравіювання однієї термочашки або фляги – менше 5 хвилин. Це найкращий результат в Україні.
 4. Відкритість. Виконаємо роботу за вас. Не забираємо термочашки та фляги, щоб віддати через декілька годин, як це робить більшість конкурентів. Гравіюємо відразу на місці.
 5. Економія. На 20% дешевше. Ціни на порядок нижчі ніж у середньому на ринку. Гравіюємо термочашки та фляги як в роздріб, так і оптом. Ціни опту здебільшого договірні.
 6. Гравіруємо всі існуючі моделі. За час нашої діяльності було відгравіровано колосальну кількість фляг та кухлів. В результаті, ми можемо наносити гравіювання на всі існуючі форми та види продукції.
 7. Робимо оригінальні гравіювання. Зважаємо на будь-які побажання клієнта: розташування, шрифт, розмір гравіювання, чого не зроблять наші конкуренти. Вам доступні будь-які малюнки та дизайн для нанесення.
 8. Доставка у регіони «день на день». З регіонами працюємо по Новій пошті, «день на день» – надсилаєте нам товар на гравіювання, ми виконуємо роботу і того ж дня ми відправляємо його вам назад. Стабільно співпрацюємо з інтернет-магазинами вже в 10 містах.

У яких випадках роблять лазерне гравіювання термочашок

На термочашках можна нанести лазером гравіювання не тільки імені або ініціалів, для того щоб вашу чашку не сплутали з будь-якою іншою, можна так само вигравірувати якийсь невеликий текст жартівливого змісту, графічний малюнок або навіть чийсь портрет.

Часто роблять лазерне гравіювання термочашок з такого приводу:

 • Щоб закріпити на неї своє особисте право, тобто щоб ніхто не взяв помилково вашу чашку.
 • Як милий подарунок друзям чи родичам.
 • Нанесення корпоративного логотипу для використання в рекламній компанії.
 • Для надання чашці значення корпоративного сувеніру.

Такий вид посуду використовують і беруть із собою в дорогу люди, які часто їздять у відрядження, мисливці та рибалки, мандрівники, спортсмени і не обов’язково професійні, а й ті, хто просто вранці вирушив на пробіжку до сусіднього парку. Для них цілком могла б підійти якась жартівлива гравюра чи напис.

Технічне виконання лазерного гравіювання термочашок

З давніх-давен прийшла до нас майстерність гравіювання на металі, воно було дорогим задоволенням, після винаходу лазерного гравіювання, стало доступно для широкого кола споживачів, а якість виконуваних робіт піднялася зовсім на інший рівень.

Для того щоб нанести на термокухоль лазером гравіювання, знімається верхній шар з поверхні чашжки або фляги і за допомогою лазерного променя, керованого комп’ютерною програмою, наноситься необхідний текст або малюнок, можливе навіть нанесення якогось портрета.

Можливо, навіть зробити кругове лазерне гравіювання на флязі або термокухлі, зображення в результаті такої роботи виходить чітке, високоякісне, так як точність обробки контролюється з точністю до мікрона, до того ж воно довговічне. Не схильне до механічного впливу, його не можна здерти або зафарбувати, здатне прослужити довго.

Наносимо лазерне гравіювання на термочашки, фляги будь-якої форми та модифікації, виготовлені з різних матеріалів, у тому числі з металу та пластику, робимо кругове гравіювання. Замовити прямо сьогодні – GRAVUS.

На обладнанні можна обробляти вироби будь-якої форми, є механізм кругового гравіювання, за допомогою якого можна наносити написи і малюнки на внутрішній і зовнішній стороні термочашок і фляг. Також можна наносити гравіювання з двох сторін.

Використання лазерного гравіювання

Бізнес головним чином до 2008 року займався розробкою лазерної технології, і тільки після цього періоду став застосовувати її у сфері послуг, і, мабуть, сам не очікував на отримані результати. Ця послуга стала отримувати у клієнтів дедалі більшу популярність.

Використовуючи цю нову технологію можна виконувати роботи на всіх можливих матеріалах, це – дорогоцінні метали, золото, срібло та платина, ми можемо гравірувати ювелірні вироби, робити написи на кільцях, вони робляться на предметі, що обертається.

Такі роботи можна виконувати на всіх видах матеріалів. На гумі – виготовляємо штампи; пластиці, акрилі, шкірі, дереві, склі, фанері, на камені натуральному та штучному; на матеріалах з покриттям – золотом, фарбою, хромом та нікелем наносимо написи та робимо малюнки.

За допомогою обертання наносяться написи та малюнки на келихи, вази, термокухлі, кільця.

Можна виконати гравіювання з фотографії, для цього досить звичайного знімка з гаджета, найбільший розмір площі для гравіювання фотографії становить 80×80 міліметрів.

Переваги лазерної технології

Алмазне гравіювання є контактним, на його виконання витрачається більше часу і воно не передає точно деталі, як лазерне, до того ж інструмент треба постійно заточувати.

З використанням гравіювання лазерним променем, можливо успішно обробляти штучний камінь, виготовляти з нього столи та стільниці, піддається так само обробці акриловий камінь, що складно, практично неможливо зробити, використовуючи алмазний різець.

Часто лазерний метод використовують для виготовлення з штучного каменю, а часом і натурального, кубків, ритуальних табличок, скриньок і вимпелів.

Із застосуванням гравіювання лазером майстри можуть навіть працювати з ювелірним воском, каменем, штучно виготовленим і такими м’якими матеріалами, як алюміній, латунь та магній. Використовувати в роботі можна і високочастотні лазерні гравери, які дозволяють виконувати дуже тонку роботу, нанесення написів на ювелірні вироби, такі як браслети, хрестики, запонки та сережки.

Високоточний лазерний гравер, якщо є при цьому вісь, що обертається, здатний виконувати гравірування по колу на фужерах, склянках, келихах, металевих термочашках, покритих фарбою або анодованих. Але це зробити з використанням алмазного гравіювання, дотримуючись встановленої якості, практично неможливо.

Висновок: з використанням лазерного гравіювання можна досягти кращого результату, виконати більш тонку в практичному та художньому значенні роботу.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.