Київ
 • Київ
 • Дніпро
 • Чернівці
просп. Берестейський, 18
вул. Юрія Савченка, 24
просп. Незалежності, 131
 • просп. Берестейський, 18
 • Велика Васильківська, 46
 • Ганни Ахматової, 44А

Лазерне гравірування
клавіатури

Нанесення інформації у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню таких матеріалів як: метал, пластик, шкіра, деревина, кераміка, гума, скло, тканини та інші. Також можливе гравірування на нерівних поверхнях і круглих предметах.
Досвід. Понад 170 000 клавіатур.
Гравіруємо клавіатури з 2010 року. В середньому близько 1000 штук щомісяця.
Якість. Не поступається заводській.
Використовуємо тільки топове обладнаня і передові технології. Якість нашого гравірування нічим не поступається заводській.
Швидкість. Всього 5 хвилин вашого часу.
Час гравірування однієї клавіатури займе менше 5 хвилин. Це кращий результат в Україні.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ГРАВІРУВАННЯ на клавіатурі?

1 - 3 шт.
300
за 1 клавіатуру
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
4 - 50 шт.
від 150
за 1 клавіатуру
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
51 - 100 шт.
від 100
за 1 клавіатуру
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.

Працюємо з різноманітними
матеріалами

Можливе гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини та інші
Нанесення інформації
у вигляді тексту, логотипу або
зображення
на будь-яку поверхню
Можливе
гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Нанесення
інформації
у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини
та інші

Чому варто вибрати саме нас?

Створення макетів до кожного гравіювання
Наші ціни нижчі на 15-20%
Декілька пунктів прийому замовлень
Найшвидші серед конкурентів 10-15 хвилин
Оплата після виконаної роботи

НАШІ РОБОТИ

Відгравірували вже більше 170 000 клавіатур. Подивіться на сам процес нашої роботи.
Ми гравіруємо практично всі існуючі моделі девайсів.

Лазерне гравірування клавіатури

Сучасна людина вже не може уявити своє життя без комп’ютера, ноутбука чи нетбука, це стало частиною нашого існування. Незважаючи на те, що на території нашої країни продається багато всякої комп’ютерної техніки, все ж таки далеко не завжди можна купити по-справжньому якісний комп’ютерний пристрій, тому багато хто купує його за кордоном. Техніка, не призначена для нашого покупця, не має російської та української клавіатури, тому виникає необхідність зробити це самостійно.

Так само часто користувачам необхідно нанести на клавіші французьку, італійську, німецьку абетку, або навіть іврит, крім того, з часом літери на клавішах, від частого використання, просто стираються, і тому їх доводиться наносити заново. І тоді на допомогу приходить лазерне гравіювання клавіатури.

Чому ми

8 причин працювати саме з нами:

 1. Досвід. Понад 170 000 клавіатур. Гравіюємо клавіатури з 2010 року. Загалом близько 1000 штук щомісяця.
 2. Якість. Не поступається заводській. Використовуємо тільки топове обладнання та передові технології. Якість нашого гравіювання нічим не поступається заводській.
 3. Швидкість. Усього 5 хвилин вашого часу. Час гравіювання однієї клавіатури триватиме менше 5 хвилин. Це найкращий результат в Україні.
 4. Відкритість. Виконаємо роботу на місці. Не забираємо ноутбук, щоб віддати за декілька годин, як це робить більшість конкурентів. Гравіюємо відразу за місцем.
 5. Економія. На 20% дешевше. Ціни на порядок нижчі, ніж у середньому на ринку. Гравіюємо клавіатури як у роздріб, так і в опт. Ціни опту здебільшого договірні.
 6. Гравіруємо всі існуючі моделі. За час нашої діяльності було відгравіровано колосальну кількість девайсів. У результаті зібрані макети практично до всіх існуючих моделей клавіатур та ноутбуків.
 7. Робимо оригінальні розкладки. Зважаємо на будь-які побажання клієнта: розташування, шрифт, розмір гравіювання, чого не зроблять конкуренти. Доступні розкладки різними іноземними мовами, наприклад, івритом.
 8. Доставка у регіони «день в день». З регіонами працюємо по Новій пошті, «день в день» – надсилаєте нам товар на гравіювання, ми виконуємо роботу і того ж дня ми відправляємо його вам назад. Стабільно співпрацюємо з інтернет-магазинами вже в 10 містах.

Що таке лазерне гравіювання клавіатури

Є три способи додати відсутній алфавіт, це купити ще одну клавіатуру, яка містить потрібні літери, але це досить дорогий і не дуже ефективний спосіб, так як щоразу підключати свою комп’ютерну техніку до іншої клавіатури не дуже зручно. Другий спосіб – приклеїти на кожну клавішу відповідну наклейку. І третій із них – це зробити гравіювання лазером. Найненадійніший спосіб нанесення потрібного алфавіту це використання наклейок, оскільки вони можуть відклеїтися після нетривалого використання такої клавіатури. Найсучасніший, найтехнологічніший і найнадійніший метод – це гравірування. Тож у чому полягає ця нова технологія?

За допомогою використання лазерного променя гравіювання наноситься на поверхню клавіш, випаровується верхній шар пластику, змінюється його структура, під його впливом колір пластику змінюється. Отримувана колірна гама залежить тільки від якості матеріалу, що використовується для виготовлення клавіш, а також від кольору матеріалу, з якого виготовлена підкладка, яка знаходиться під покриттям клавіш. Вигравірувані зображення виглядають добре, виходять яскравими та контрастними. Існує певна закономірність, що тонше лазерний промінь, використовуваний у роботі, то чіткіше виходить зображення.

Саме якісне та довговічне зображення виходить лише при використанні гравіювання лазерним променем.

Принцип розташування нового шрифту

Новий шрифт наноситься на вільне місце, яке є на клавішах, таким чином, він не заважає літерам і не зливається з ними, при цьому додаткові символи, зображені на кнопках, теж добре видно. Якість нанесення гравіювання ні чим не гірша за заводське виконання цього технологічного процесу, для його виконання не треба буде навіть знімати клавіатуру, це означає, що новий ноутбук вам не доведеться розбирати, для виконання подібної процедури. При цьому можна наносити абсолютно будь-який шрифт і символи, використовуючи при цьому оригінальні написи.

Внаслідок чого клавіші можуть втілити в собі повноцінне дизайнерське рішення, надавши комп’ютерній техніці неповторність та оригінальність. Оскільки нанесена літера стає частиною кнопки, просто так її видалити буде не можна. Згодом, навіть при інтенсивному використанні, вони не зблякнуть, не зітруться, не змінять свій колір.

Переваги лазерного гравіювання

Це об’ємний вид граверних робіт, але, незважаючи ні на що, він займає небагато часу, всього близько 10 хвилин, майстер за допомогою спеціальної машини за цей проміжок часу зможе нанести замовлені вами букви та символи. Правильно підібраний дизайн сприятиме тому, що нові літери за стилем та виконанням не можна буде відрізнити від тих, які вже є на клавіатурі, тобто вони будуть, як рідні.

Головні плюси гравіювання:

 • Висока якість та довговічність нанесеного шрифту.
 • Яскравість та контрастність зображення.
 • Зручне розташування літер та символів на кнопках.
 • Швидке виконання роботи.
 • Можливість самостійно вибрати шрифт та визначитися з дизайном.
 • Розумне співвідношення якості та ціни.
 • Таке гравірування абсолютно безпечне для техніки, воно не впливає на роботу електроніки.

Особливості лазерного гравіювання

Наноситься шрифт російської, української та будь-якої іншої мови, на всі моделі комп’ютерної техніки різних брендів, при цьому використовуються технології, розроблені останнім часом із застосуванням топового обладнання, що дозволяє добиватися якості виконаних робіт, яка ні в чому не поступається заводській.

Гравіруємо всі існуючі моделі, робимо розкладки українською, російською та іноземними мовами. Замовити гравіювання клавіатури ноутбука зараз – GRAVUS – Лазерне Гравірування.

Завдяки застосуванню в роботі останніх наукових розробок та технологічного обладнання виконання замовлення стало можливим протягом п’яти хвилин, тому ви можете стати безпосереднім свідком того, як це відбувається, і весь час тримати свою комп’ютерну техніку в полі зору. Можливе замовлення гравіювання не лише однієї клавіатури, а й одразу кількох, тобто оптове замовлення, у такому разі діють договірні ціни.

Знову нанесені літери, не має значення, якого алфавіту, не заважатимуть або закриватимуть літери та символи, що вже є на кнопках, оскільки за допомогою застосування сучасної технології майстер супер точно розрахує їх правильне розташування на поверхні клавіші, і нанесена буква тепер стає частиною клавіші. І, якщо ви вирішите використовувати для нанесення нових літер той самий стиль, що і був застосований заводом-виробником, то літери на клавішах першого та другого алфавіту нічим не відрізнятимуться одна від одної. А значить, буде повністю дотриманий стиль та композиційна цілісність дизайнерського рішення.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.