Київ
 • Київ
 • Дніпро
 • Чернівці
просп. Берестейський, 18
вул. Юрія Савченка, 24
просп. Незалежності, 131
 • просп. Берестейський, 18
 • Велика Васильківська, 46
 • Ганни Ахматової, 44А

Лазерне гравірування
на брелках

Нанесення інформації у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню таких матеріалів як: метал, пластик, шкіра, деревина, кераміка, гума, скло, тканини та інші. Також можливе гравірування на нерівних поверхнях і круглих предметах.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ГРАВІРУВАННЯ брелків?

1 - 3 шт.
200
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
4 - 50 шт.
від 30
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
51 - 100 шт.
від 15
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.

Працюємо з різноманітними
матеріалами

Можливе гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини та інші
Нанесення інформації
у вигляді тексту, логотипу або
зображення
на будь-яку поверхню
Можливе
гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Нанесення
інформації
у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини
та інші

Чому варто вибрати саме нас?

Створення макетів до кожного гравіювання
Наші ціни нижчі на 15-20%
Декілька пунктів прийому замовлень
Найшвидші серед конкурентів 10-15 хвилин
Оплата після виконаної роботи

НАШІ РОБОТИ

Відгравірували вже більше 170 000 брелків. Подивіться на сам процес нашої роботи.
Ми гравіруємо практично всі існуючі моделі виробів.

Лазерне гравіювання брелків

Завжди користувалися популярністю брелоки, а зараз, крім популярності у них ще й розширилася сфера застосування, тобто якщо раніше їх прикріплювали тільки до кільця з ключами, то зараз їх носять на рюкзаках, на ланцюжку годинника, телефонах, практично жоден водій автомобіля не обходиться без автомобільного брелка.

Цей невигадливий аксесуар отримує все більшу і більшу популярність, і складається враження, що мода на нього не пройде ніколи, тому підтвердженням є безліч різновидів брелків, що з’явилося. Від найпримітивніших – на ключі, до всіляких звірят, які є символом року, згідно зі східним календарем, виконані у вигляді м’якої іграшки. Матеріал, з якого виготовляють ці аксесуари, використовують найрізноманітніший.

Назва брелок має французьке походження, і в перекладі означає амулет.

Чому ми

8 причин працювати саме з нами:

 1. Досвід. Понад 170 000 брелків. Гравіюємо брелоки з 2010 року. Загалом близько 1000 штук щомісяця.
 2. Якість. Не поступається заводській. Використовуємо тільки топове обладнання та передові технології. Якість нашого гравіювання нічим не поступається заводській.
 3. Швидкість. Усього 5 хвилин вашого часу. Час гравіювання одного брелка менше 5 хвилин. Це найкращий результат в Україні.
 4. Відкритість. Виконаємо роботу за вас. Не забираємо брелок, щоб віддати за декілька годин, як це робить більшість конкурентів. Гравіюємо відразу на місці.
 5. Економія. На 20% дешевше. Ціни на порядок нижчі, ніж у середньому на ринку. Гравіюємо брелоки як в роздріб, так і в опт. Ціни опту здебільшого договірні.
 6. Гравіруємо всі існуючі моделі. За час нашої діяльності було відгравіровано величезну кількість моделей брелків. В результаті, ми можемо наносити гравіювання на всі існуючі форми та види продукції.
 7. Робимо оригінальні гравіювання. Зважаємо на будь-які побажання клієнта: розташування, шрифт, розмір гравіювання, чого не зроблять наші конкуренти. Вам доступні будь-які малюнки та дизайн для нанесення.
 8. Доставка у регіони «день в день». З регіонами працюємо по Новій пошті, «день в день» – надсилаєте нам товар на гравіювання, ми виконуємо роботу і того ж дня ми відправляємо його вам назад. Стабільно співпрацюємо з інтернет-магазинами вже в 10 містах.

Для чого роблять лазерне гравіювання на брелках

Найчастіше для виготовлення брелків використовують традиційний матеріал – це метал. Але зараз їм справа не обмежується, в хід з успіхом йде пластмаса, шкіра, різні полімери, часто на виготовлення їх йдуть дорогоцінні метали – срібло та золото, і на будь-якому з них можна зробити лазерне гравіювання.

Для чого ж його роблять, мотивація може бути абсолютно різною, це і найпримітивніша, наприклад, щоб не переплутати свою зв’язку ключів з якоюсь чужою, адже звичайні заводські брелоки можуть виявитися однаковими.

Щоб зайвий раз підкреслити те, якою чудовою маркою є ваша машина, для цього на цьому аксесуарі можна написати марку і модель машини.

Особливо поширене гравіювання, призначене для друга або коханої людини, і воно може виявитися тим неповторним маленьким подарунком, зробленим тільки для нього. На ньому можна написати освідчення в коханні, або на вигравіруваному календарі відзначити дату народження вашого синочка, можна написати якесь слово або символ, значення яких відомі тільки вам двом.

Можна навіть перенести на брелок за допомогою гравіювання малюнок, зроблений вашим малюком, або якийсь романтичний малюнок, що нагадує про знаменну подію у вашому житті.

Нанесення лазерного гравіювання на брелоки, виконані з різних матеріалів – металу, пластмаси, шкіри, срібла та золота, виконуються всілякі написи та малюнки. Замовити сьогодні – GRAVUS.

На брелках з дорогоцінних металів робиться гравіювання для того, щоб подарувати їх як ексклюзивний подарунок.

Фірми та різні компанії замовляють іміджеві брелоки із зображенням своїх логотипів, які, як правило, використовуються в рекламних цілях. Вигравірувані на них значки або слова, що позначають бренд або товари, що випускаються, є рекламою цієї компанії та її товарів, що добре діє.

Переваги лазерного гравіювання

Основний відомий спосіб нанесення високоякісного та довговічного зображення на аксесуари, виконані з різних матеріалів, це лазерне гравіювання.

Ось її основні переваги:

 • Короткий проміжок часу, необхідний її виконання.
 • Під час нанесення зображення на матеріал не впливають фізично, тому можна легко гравірувати на незручних частинах виробу.
 • Точність гравіювання гарантується можливістю працювати на поверхні 10 – 20 мікрон.
 • Виконується робота із використанням програмного забезпечення.
 • Зображення виходить чітке і не піддається зовнішньому впливу, його не можна здерти, стерти, зафарбувати, воно служитиме вам довго.
 • Під час виконання лазерного гравіювання сам брелок неможливо пошкодити, він збереже свою колишню форму та зовнішній вигляд.
 • Замовлення виконується у вашій присутності протягом кількох хвилин.

Лазерне гравіювання та технологія її виконання

Звичайний брелок перетворити на ексклюзивний подарунок можна тільки при нанесенні лазерного гравіювання, в результаті чого річ набуває своєї неповторності та унікальності. Лазерний промінь має надвисоку точність, тому зображення передається без спотворень, а предмет не деформується завдяки тому, що не нагрівається під час гравіювання. Цей спосіб дає можливість наносити малюнок на найтендітніші матеріали, і в той же час дозволяє працювати з дуже твердими поверхнями.

Під час виконання роботи використовується тільки топове обладнання та останні технологічні розробки в цій галузі.

Можливе виконання гравірувальних робіт, як у роздріб, так і оптом, в останньому випадку використовуються оптові ціни, фахівці працюють з усіма існуючими формами та видами продукції.

Можливе замовлення виконання роботи з подальшою доставкою. Замовник може спостерігати, як майстер виконує замовлену роботу.

Роботи виконуються з будь-якими видами матеріалів це: шкіра, тканина, дерево, метал, пластик, кераміка, скло та гума. Часто брелок може поєднувати в собі функціональність і декоративність, при цьому вони можуть бути у вигляді ножиць, годинників, відкривалки для пляшки, пульта управління для автомобіля, дзеркальця, запальнички, флешки, ліхтарика і компаса.

Замовляючи якийсь певний напис або малюнок, ви будете впевнені, що другої такої речі не буде ні в кого, тому такий предмет стає унікальним, і ви ніде не зможете зустріти повторення. Нанесений малюнок може мати гумористичний зміст, відповідний смакам людини для якої він призначається. Майстер допоможе вам вибрати малюнок, що найбільш підходить для цього моменту і відповідний йому текст для гравіювання.

Порадувати свою близьку людину оригінальним і прикольним брелоком для ключів можна і без особливо серйозної причини, просто доставивши йому задоволення від отримання милого сюрпризу, наприклад, гравіювання закоханих.

З оптовими замовниками умови співробітництва та цінова політика обговорюються в індивідуальному порядку.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.