Київ
 • Київ
 • Дніпро
 • Чернівці
просп. Берестейський, 18
вул. Юрія Савченка, 24
просп. Незалежності, 131
 • просп. Берестейський, 18
 • Велика Васильківська, 46
 • Ганни Ахматової, 44А

Лазерне гравірування
на флешці

Нанесення інформації у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню таких матеріалів як: метал, пластик, шкіра, деревина, кераміка, гума, скло, тканини та інші. Також можливе гравірування на нерівних поверхнях і круглих предметах.
Досвід. Понад 170 000 флешок.
Гравіруємо флешки з 2010 року. В середньому близько 1000 штук щомісяця.
Якість. Не поступається заводській.
Використовуємо тільки топове обладнаня і передові технології. Якість нашого гравірування нічим не поступається заводській.
Швидкість. Всього 5 хвилин вашого часу.
Час гравірування однієї флешки займе менше 5 хвилин. Це кращий результат в Україні.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ГРАВІРУВАННЯ на флешці?

1 - 3 шт.
200
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
4 - 50 шт.
від 30
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
51 - 100 шт.
від 15
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.

Працюємо з різноманітними
матеріалами

Можливе гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини та інші
Нанесення інформації
у вигляді тексту, логотипу або
зображення
на будь-яку поверхню
Можливе
гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Нанесення
інформації
у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини
та інші

Чому варто вибрати саме нас?

Створення макетів до кожного гравіювання
Наші ціни нижчі на 15-20%
Декілька пунктів прийому замовлень
Найшвидші серед конкурентів 10-15 хвилин
Оплата після виконаної роботи

НАШІ РОБОТИ

Відгравірували вже більше 170 000 флешок. Подивіться на сам процес нашої роботи.
Ми гравіруємо практично всі існуючі моделі девайсів.

Лазерне гравіювання флешки

У сучасному світі незліченна кількість різної інформації та для її зберігання блокноти та записні книжки, як у минулі часи, вже не годяться, місце старого паперового блокнота зайняла сучасна флешка. Так само, як раніше в старому записнику, на одній і тій же флешці може бути і залізничний розклад поїздів, і ксерокопії якихось конспектів з університету, і розпочата, але не дописана курсова, і розпорядження шефа, які він дав минулого тижня і суворо наказав виконати, та мало що ще може зберігатися на одній флешці.

Вся ця інформація нам потрібна і ми боїмося її втратити, проблема втрати дуже поширена, а на другому місці за значимістю стоїть проблема, як би не переплутати свою флешку з чужою. Як правило, вони не підписуються, і розрізнити їх можна тільки за кольором та формою, і ось тут на допомогу може прийти лазерне гравіювання.

Чому ми

8 причин працювати саме з нами:

 1. Досвід. Понад 170 000 флешок. Гравуємо флешки з 2010 року. В середньому близько 1000 штук на місяць.
 2. Якість. На найвищому рівні. Використовуємо тільки топове обладнання та передові технології. Ви будете задоволені якістю нашого гравіювання.
 3. Швидкість. Усього 5 хвилин вашого часу. Час гравіювання однієї флешки – менше 5 хвилин. Це найкращий результат в Україні.
 4. Відкритість. Виконаємо роботу за вас. Не забираємо флешки, щоб віддати за декілька годин, як це робить більшість конкурентів. Гравіюємо відразу на місці.
 5. Економія. На 20% дешевше. Ціни на порядок нижчі, ніж у середньому на ринку. Гравіюємо флешки як в роздріб, так і оптом. Ціни опту здебільшого договірні.
 6. Гравіруємо всі існуючі моделі. За час нашої діяльності було відгравіровано величезну кількість моделей флешок. В результаті, ми можемо наносити гравіювання на всі існуючі форми та види продукції.
 7. Робимо оригінальні гравіювання. Зважаємо на будь-які побажання клієнта: розташування, шрифт, розмір гравіювання, чого не зроблять наші конкуренти. Вам доступні будь-які малюнки та дизайн для нанесення.
 8. Доставка у регіони «день в день». З регіонами працюємо по Новій пошті, «день в день» – надсилаєте нам товар на гравіювання, ми виконуємо роботу і того ж дня ми відправляємо його вам назад. Стабільно співпрацюємо з інтернет-магазинами вже в 10 містах.

Яке лазерне гравіювання наносять на флешки

Як підписати свою флешку? Це вже залежить від вашої фантазії, напис може бути дуже простим і лаконічним, тобто позначати ваші ініціали, а може бути химерним і зрозумілим тільки вам, наприклад, перший малюнок вашої дочки. Нанести напис чи малюнок можна на будь-який матеріал, який використовувався для виготовлення цифрового носія.

Які написи наносять найчастіше:

 • Ініціали власника.
 • Логотип компанії, де працює замовник.
 • Привітання, присвячене якійсь даті.
 • Жартівливі написи.
 • Якийсь смішний малюнок.

Техніка нанесення гравіювання лазером

Унікальність такого нанесення полягає в тому, що воно здійснюється безконтактним способом. Лазерний промінь прорізає зображення на предметі, тобто, лазер випалює верхній шар поверхні і потім на неї наноситься потрібний напис або якесь зображення, вони як би тонуються, наприклад, логотип компанії, замовлений замовником. Наприкінці зображення виходить як гравюра. Картинки дуже рельєфні та захоплюють своєю реалістичністю. Зроблені таким чином написи і малюнки мають властивість не стиратися і не вигоряти на сонці, залишаючись на флешці довгі роки в тому вигляді, в якому ви їх нанесли. Незважаючи на невисоку ціну роботи, позитивні емоції від виконаного замовлення ви отримаєте гарантовано.

Нанесення лазерного гравіювання на флешки, ручки, клавіатуру будь-якої комп’ютерної техніки, сувеніри та термочашки, виготовлені з різних матеріалів. Гравіювання виконується у вигляді різних написів та малюнків, можливе перенесення фотографій зі смартфонів. Замовити прямо зараз – GRAVUS.

Переваги використання лазера для гравірування

Як відомо, унікальність лазерного методу полягає в безконтактності нанесення будь-якої інформації на будь-яку поверхню, крім цієї переваги, така технологія має ще ряд інших позитивних моментів. Наприклад: високу швидкість виконання роботи; отримане зображення ідентичне першоджерелу; поняття ціна та якість співвідносяться оптимально; отримане зображення дуже надійне, не зітреться протягом усього часу користування; нанесення можливе на всі матеріали, з яких виготовлені флешки – метал, дерево, шкіра, скло.

Використання лазера доступніше порівняно з іншими способами нанесення гравіювання, так як для її виконання не потрібні витратні матеріали. При використанні такого виду гравіювання можна змінювати його глибину. Це є найголовнішими позитивними технічними характеристиками даного способу гравіювання, завдяки яким досягається бездоганна якість її виконання. Завдяки використанню лазерного променя можливо прорізати найтонші лінії малюнка.

Колір зображення може варіювати від світло-сірого до чорного, це залежить від властивості металу, який входить до складу накопичувача.

Форма поверхні для нанесення лазерного гравіювання може бути будь-якою: плоска, опукла, увігнута, кругла або навіть багатопрофільна, для виконання якісної роботи, це не має значення.

Матеріал, на якому виконується робота, не має значення, це може бути навіть м’яка шкіра, гума або тканина, складена в кілька шарів. Написи не стираються, тому що вирізаються променем на поверхні флешки, вони практично вічні.

В процесі виконання роботи обладнання не доторкається до виробу, тобто до флешки, тому будь-який виріб, на який наноситься гравіювання не може бути підданий деформації під час гравіювання або після її закінчення.

Лазерне гравіювання, як додаток до подарунку

Написи, ініціали та графічні малюнки на накопичувачі інформації можуть бути абсолютно різними, цю річ можна вручити як невеликий, оригінальний презент колезі по роботі, другу, партнеру з бізнесу, а особливо презентабельну навіть як подарунок начальнику.

Якщо партнер чи колега збираються їхати найближчим часом у відрядження чи ділову подорож за кордон, то можна напис зробити мовою тієї країни, яку він збирається відвідати, наприклад, італійською, німецькою, англійською чи японською. Це дозволить зберегти в пам’яті людини не лише яскраві спогади про перебування її в цій країні, а й завжди пов’язувати їх безпосередньо з вашим ім’ям.

Окрім іншого, такі написи роблять накопичувач інформації не просто потрібним предметом, без якого ми вже не можемо обходитися, але він стає унікальним. А все завдяки наявному на ньому напису або малюнку. Тому що іншого такого просто більше немає ніде у світі. А кожному, як не дивно, приємно мати у своєму користуванні унікальну річ, що при нагоді, можна було сказати, що такого більше немає ні в кого. Тому гравіювання на флешці треба замовляти саме лазерне, щоб була гарантія її унікальності.

А переконати вас повинен у правильності вибору той факт, що робота буде виконана у вашій присутності, і флешку у вас не забиратимуть навіть на секунду.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.