Київ
 • Київ
 • Дніпро
 • Чернівці
просп. Берестейський, 18
вул. Юрія Савченка, 24
просп. Незалежності, 131
 • просп. Берестейський, 18
 • Велика Васильківська, 46
 • Ганни Ахматової, 44А

Лазерне гравірування
на ручках

Нанесення інформації у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню таких матеріалів як: метал, пластик, шкіра, деревина, кераміка, гума, скло, тканини та інші. Також можливе гравірування на нерівних поверхнях і круглих предметах.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ГРАВІРУВАННЯ на ручке?

1 - 3 шт.
200
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
4 - 50 шт.
від 30
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.
51 - 100 шт.
від 15
*На 20% дешевше ніж у конкурентів.

Працюємо з різноманітними
матеріалами

Можливе гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини та інші
Нанесення інформації
у вигляді тексту, логотипу або
зображення
на будь-яку поверхню
Можливе
гравірування
на нерівних поверхнях і
круглих предметах
Нанесення
інформації
у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню
Матеріали
метал, пластик, шкіра,
деревина, кераміка, гума,
скло, тканини
та інші

Чому варто вибрати саме нас?

Створення макетів до кожного гравіювання
Наші ціни нижчі на 15-20%
Декілька пунктів прийому замовлень
Найшвидші серед конкурентів 10-15 хвилин
Оплата після виконаної роботи

НАШІ РОБОТИ

Відгравірували вже більше 170 000 ручок. Подивіться на сам процес нашої роботи.
Ми гравіруємо практично всі існуючі моделі девайсів.

Лазерне гравіювання ручок

На сьогоднішній день багато хто вважає, що ручка віджила своє і її час вийшов. Кому зараз потрібні ручки? Хто ними користується? Адже на дворі двадцять перше століття, у всіх давно комп’ютери та ноутбуки, діти у школах і ті виконують домашнє завдання на планшеті.

Однак, ті, хто так вважає трохи помиляються, тому що ручка залишається досі частиною нашого життя. Відомі, успішні і сучасні люди не відмовляються від них і користуються ними щодня, це бізнесмени, лікарі, вчителі, адвокати – всі, хто має справу з паперами. А мати гарну, дорогу, іменну ручку, дуже престижна справа. Від іменної ручки не зможе відмовитися як чоловік, так і жінка, наявність у людини такого аксесуара, як би автоматично зараховує його до кола ділових людей, від чого не багато з них легко б відмовилися.

Чому ми

8 причин працювати саме з нами:

 1. Досвід. Понад 170 000 ручок. Гравіюємо ручки з 2010 року. В середньому близько 1000 штук на місяць.
 2. Якість. На найвищому рівні. Використовуємо тільки топове обладнання та передові технології. Ви будете задоволені якістю нашого гравіювання.
 3. Швидкість. Усього 5 хвилин вашого часу. Час гравіювання однієї ручки – менше 5 хвилин. Це найкращий результат в Україні.
 4. Відкритість. Виконаємо роботу за вас. Не забираємо ручки, щоб віддати за декілька годин, як це робить більшість конкурентів. Гравіюємо відразу на місці.
 5. Економія. На 20% дешевше. Ціни на порядок нижчі, ніж у середньому на ринку. Гравіюємо ручки як в роздріб, так і оптом. Ціни опту здебільшого договірні.
 6. Гравіруємо всі існуючі моделі. За час нашої діяльності було відгравіровано величезну кількість ручок. В результаті, ми можемо наносити гравіювання на всі існуючі форми та види продукції.
 7. Робимо оригінальні гравіювання. Зважаємо на будь-які побажання клієнта: розташування, шрифт, розмір гравіювання, чого не зроблять наші конкуренти. Вам доступні будь-які малюнки та дизайн для нанесення.
 8. Доставка у регіони «день в день». З регіонами працюємо по Новій пошті, «день в день» – надсилаєте нам товар на гравіювання, ми виконуємо роботу і того ж дня ми відправляємо його вам назад. Стабільно співпрацюємо з інтернет-магазинами вже в 10 містах.

Для чого виконують лазерне гравіювання ручок

Найпоширеніший привід для нанесення лазерного гравіювання на ручку, це, звичайно, піднести її комусь у подарунок. Але гравірування роблять не лише для банального подарунка на день народження.

У нашому сучасному світі, що бурхливо розвивається, ділові та успішні люди приділяють особливу увагу не тільки своєму іміджу, а й аксесуаром, які і складають частину цього самого іміджу. Тому такий предмет, як ручка, у таких людей ніколи не залишається без уваги. Такі речі завжди яскраві та привертають увагу інших, виділяють власника із загальної маси і ніколи не виходять із моди.

Елегантна ручка з красивим вигравіруваним написом зможе сприяти створенню власного стилю її власнику, підняттю його соціального статусу. Така, здавалося б, незначна деталь, як цей аксесуар, здатна підняти імідж не тільки людині, а й компанії чи фірмі, і стати її символом, і певною мірою послужити рекламою компанією.

Виконуємо лазерне гравіювання ручок будь-якої форми та модифікації, виготовлених їх будь-якого матеріалу, на всі моделі, які існують, нанесемо напис або оригінальний малюнок. Замовити гравіювання ручки – GRAVUS.

Варто звернути увагу на те, які подарунки дарують VIP персонам, один з прийнятих у цих випадках подарунків – це ручка. Ручка має бути дорогою, відомого бренду, наприклад: Ватерман, Картьє, Паркер або Крос. Одним із додаткових елементів до подарунка є лазерне гравіювання, текст треба написати лаконічний, а якщо вирішите нанести малюнок, то необхідно вибрати просте зображення, щоб не було жодної двозначності.

Чому так популярне лазерне гравіювання ручок

Як уже говорилося, така послуга все більше набирає популярності.

Так у яких випадках її замовляють:

 • Для подарунка колегам по роботі та бізнес партнерам.
 • Для просування рекламної акції.
 • При оформленні подарунка VIP персонам.
 • Для використання ручок у рекламних цілях.
 • Для особистого використання та підняття свого статусу у своїх власних очах та очах оточуючих.

З усього вище сказаного можна зробити висновок, що власники ручок брендових марок з лазерним гравіюванням належать до ділових успішних людей.

Техніка нанесення лазерного гравіювання на ручки

Використовуючи сучасні технології та алмазну фрезу, видаляється верхній шар на поверхні матеріалу на задану глибину. Від того, з чого зроблена основа, залежить колір напису, найбільш привабливим виходить напис на ручках з покриттям темного кольору або з глянсовою поверхнею.

Якщо корпус зроблений з алюмінію, то напис вийде білого кольору, а якщо з латуні, то матиме золотистий відтінок.

Не має особливого значення, з якого матеріалу виконаний корпус аксесуару – будь-якого різновиду пластику або якогось металу, найголовніше, щоб цей матеріал був якісним.

Для нанесення тексту на корпус з товстим покриттям, треба використовувати жирний і великий шрифт, а якщо тонке покриття, то і гравіювання повинне мати тонкі лінії.

Змістове значення написів має бути ємним і лаконічним, треба врахувати той факт, що чим більший обсяг тексту ви вирішите помістити, тим дрібніший шрифт доведеться використовувати для його написання. І ручка, що вийшла, своєю строкатістю нагадуватиме новорічну ялинку, а це явно не входитиме у ваші плани.

Не можна забувати ще про одну деталь, неодмінно треба врахувати, для кого ви замовляєте напис, для правші або шульги, щоб тримаючи ручку в руці, текст на ній не був перевернутий догори ногами. Крім того, необхідно правильно розмістити слова на корпусі, щоб вони не закривалися ковпачком.

Найбільш стильним рішенням може бути гравіювання лише ініціалів власника. Всі ці технічні дрібниці потрібно ретельно продумати, перш ніж робити замовлення майстру.

Стилізація предметів під корпоративний тренд

Технічний прогрес невблаганно йде вперед і в поєднанні з високим професіоналізмом майстрів, що дозволяє наносити мікроскопічні написи та логотипи, і звичайний предмет, таким чином, перетворюється на витвір мистецтва, від володінням яким ніхто не може відмовитися. А висока якість виконаної роботи служить гарантією того, що гравіювання не зітреться і не потьмяніє з часом, навіть при щоденному її використанні.

Останнім часом все частіше почали замовляти гравірування ручок з логотипом компаній для використання їх у рекламних акціях, для цього на партію одного і того ж товару наноситься дизайн характерний для цієї фірми, таким чином перетворюючи звичний канцелярський товар на дієвий засіб реклами торгової марки.

Ручки, на які було нанесено брендовий логотип, є сильним двигуном реклами, що дозволяє популяризувати компанію за допомогою розповсюдження продукції із зображенням її товарного знака. Така продукція з успіхом презентується та роздається на різних конференціях, презентаціях, відкритих зборах представників. Тому гравіювання за допомогою лазера на ручках користується популярністю і вважається затребуваною послугою.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.