header-bg2-new.png

Нанесення зображення на телефон, ноутбук, планшет

Підкреслити індивідуальність може будь-який предмет щоденного використання. Телефони, ноутбуки та планшети не стали винятком. Різні шпалери на робочий стіл, наклейки, накладки і багато іншого в цьому допомагають. Але жодна наклейка або накладка не зрівняється з лазерним гравіюванням. Вона надає особливий стиль і унікальність електронному пристрою, і до того ж виглядає куди солідніше звичайної наклейки.

За допомогою сучасного лазерного обладнання наші фахівці нанесуть зображення або напис абсолютно будь-якої складності і розміру з найвищою точністю, так як немає нічого точніше за лазер. А сам процес не займе більше кількох хвилин, які ви приємно проведете в нашому офісі.

Лазерне гравіювання можна робити практично на будь-якому телефоні, ноутбуці і планшеті не залежно від форми, виробника і розміру. Гравіювання за допомогою лазера не затирається, не змивається, не псується з часом і не змінює свій колір. А найголовніше, ви можете не хвилюватися, що нанесення зображення лазером зіпсує ваш пристрій або вплине на його роботу.

Попередньо можна переглянути виконані роботи на фото, а сам процес гравіювання на відео. Це розвіє всі ваші сумніви. Телефонуйте нам, або залиште замовлення через сайт, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

https://www.youtube.com/watch?v=vBSYPCG88tI 

  • Останнє оновлення .
© 2017 Центр лазерного гравіювання «GRAVUS».
Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.