header-bg-tabl-new.png

Лазерне гравірування на табличці

 Існує величезна безліч різних табличок як за розмірами, так і за формами. Їх основне призначення - це оформлення, а саме широке застосування - це оформлення кабінетів, офісів, спортивних нагород, різних пам'ятників, маркування виробів, покажчики і нарешті стильні сувеніри, або таблички для оформлення подарунка. Для табличок дуже важливо щоб написи, узори і зображення не стиралися і не спотворювалися з часом. У цьому випадку лазерне гравіювання найбільш правильне рішення.

У свою чергу ми пропонуємо звернутися до нас, як до досвідчених фахівців у цій справі. Вже протягом довгого часу ми вирішуємо такі проблеми і з радістю допоможемо і вам. Гравіювання за допомогою лазера дозволяє наносити будь-яку інформацію будь то текст, зображення або символи з найвищою точністю, а сам процес займає зовсім небагато часу.

Лазерне гравіювання можна робити практично на будь табличці не залежно від виду металу і розміру виробу, а унікальна технологія гравірування абсолютно не шкодить табличці і не впливає на термін її експлуатації, так як немає нічого точніше лазерного обладнання.

Попередньо можна переглянути виконані роботи на фото, а сам процес маркування на відео. Це розвіє всі ваші сумніви. Телефонуйте нам, або залиште замовлення через сайт, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

 

 

 

  • Останнє оновлення .
© 2017 Центр лазерного гравіювання «GRAVUS».
Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.