header-bg-lozka-new2.png

Лазерне гравірування на ложці, виделці

Шукаєте екстравагантний подарунок або хочете прикрасити ваш побут? Зверніть увагу на столові прилади з лазерним гравіюванням. Декорування таким чином перетворює звичайну ложку в унікальний елегантний подарунок, який несе в собі нотки тепла і турботи. Це популярний подарунок малюкам на перший зубок або годик, а столовий набір стане розкішним подарунком на весілля.

Технологія лазерного гравірування дозволяє наносити написи, візерунки, символи будь-якої складності з максимальною точністю, а сам процес не займає багато часу. Наші фахівці виконають роботи з нанесення практично на всіх предметах столового набору і на будь-якому сплаві металу з найвищою якістю.

Унікальна технологія лазерного гравірування є абсолютно безпечною, тому використання предметів за призначенням не викличе негативних наслідків, навпаки подарує безліч позитивних емоцій.

Попередньо можна переглянути фото виконаних робіт, а також побачити сам процес гравіювання на відео. Це розвіє всі ваші сумніви. Телефонуйте нам, або залиште замовлення через сайт, і ми обов'язково з вами зв'яжемося.

 

 

 

© 2017 Центр лазерного гравіювання «GRAVUS».
Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.