header-bg-lozka-new2.png

Лазерне гравірування на ложці, виделці у Дніпрі

Лазерне гравіювання на ложці, виделці

Шукаєте екстравагантний подарунок чи хочете прикрасити ваш побут? Зверніть увагу на столові прилади з лазерним гравіюванням. Декорування таким чином перетворює звичайну ложку на унікальний елегантний подарунок, який несе в собі нотки тепла та турботи. Це популярний подарунок малюкам на перший зубок чи рік, а столовий набір стане розкішним подарунком на весілля.

Технологія лазерного гравіювання дозволяє наносити написи, візерунки, символи будь-якої складності з максимальною точністю, а процес не займає багато часу. Наші фахівці виконають роботи з нанесення практично на всіх предметах столового набору та на будь-якому металі з високою якістю.

Унікальна технологія лазерного гравіювання є абсолютно безпечною, тому використання предметів за призначенням не викличе негативних наслідків, навпаки подарує безліч позитивних емоцій.

Попередньо можна переглянути фото виконаних робіт, а також побачити процес гравірування на відео. Це розвіє всі ваші сумніви. Телефонуйте нам, або залиште замовлення через сайт, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

 

 

 

  • Останнє оновлення .
© 2017 Центр лазерного гравіювання «GRAVUS».
Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.