header-bg-obry4ka-new.png

Лазерне гравірування на обручках

Якщо ви хочете надати обручкам неповторність, особливий сенс, зрозумілий тільки вам, залишити на них слово, фразу або символ які нестимуть особливе значення, лазерне гравіювання - це саме те, що вам потрібно. Ця технологія дозволяє наносити символи будь-якої складності з високою точністю і абсолютно безпечна для ювелірних виробів.

У свою чергу ми пропонуємо вам послуги досвідчених фахівців у цій справі. Лазерне гравірування обручок найбільш поширене, але ми можемо наносити гравіювання не тільки на кільця, але й інші ювелірні прикраси. Процес нанесення займає небагато часу, який ви приємно проведете в нашому офісі.

Лазерне гравіювання можна виконувати як на внутрішній, так і на зовнішній поверхні кільця по всій ширині поверхні. Також ми професійно виконаємо нанесення на виробах з будь-яких дорогоцінних металів, таких як золото, срібло, платина, титан та інші.

Попередньо можна переглянути фото виконаних робіт, а також побачити сам процес гравіювання на відео. Це розвіє всі ваші сумніви. Телефонуйте нам, або залиште замовлення через сайт, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

 

 

 

  • Останнє оновлення .
© 2017 Центр лазерного гравіювання «GRAVUS».
Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.