header-bg-tiktak-new.png

Лазерне гравірування на годиннику

З появою мобільних телефонів наручні годинники втратили свою необхідність, але не відійшли у минуле. Вони не тільки залишилися в моді, а й набули нового статусу - стали символом успіху, стилю і гарного смаку. Це красивий і цінний подарунок з нагоди будь-якого свята, а поздоровлення, побажання, пам'ятні написи, символи або зображення, виконані за допомогою лазерного гравіювання додадуть особливу неповторність і символічність вашому сувеніру, даруючи приємні емоції і спогади.

За допомогою сучасного лазерного обладнання наші досвідчені фахівці нанесуть зображення і напис будь-якої складності з високою точністю і всього за кілька хвилин. І крім того технологія лазерного гравірування може застосовуватися до будь-якого матеріалу корпусу не заподіюючи абсолютно ніякої шкоди ні корпусу, ні механізму годинника.

Попередньо можна подивитися виконані роботи на фото, а сам процес гравіювання на відео. Це розвіє всі ваші сумніви. Телефонуйте нам, або залиште замовлення через сайт, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

 

 

 

  • Останнє оновлення .
© 2017 Центр лазерного гравіювання «GRAVUS».
Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.