header-bg-markirovka-new.png

Лазерне маркування

Якщо ви зіткнулися з необхідністю нанести оригінальне зображення, логотип, напис, дату, штрих-код або будь-яке інше позначення на будь-який предмет, ви можете абсолютно спокійно застосувати лазерне маркування. Чи то метал, пластик, скло, пакувальні матеріали чи етикетки, технологія лазерного маркування дозволить не тільки зберегти крихкі предмети від пошкоджень, а й зберегти нанесення позначення максимально довго. Маркування не затирається, не змивається, не псується з часом і наноситься з найвищою точністю.

У свою чергу ми пропонуємо вам послуги досвідчених фахівців у цій справі. Вже довгий час ми займаємося вирішенням подібних завдань і готові допомогти і вам. Процес маркування займає небагато часу, який ви приємно проведете в нашому офісі.

Лазерне маркування можна робити на різних видах упаковки, всіх видах металу, склі, пластику, навіть на м'яких видах пластику, гумі, шкірі, дереві і ще багатьох інших видах матеріалів. Ми приймаємо замовлення як на одиничне маркування, так і на масове.

Попередньо можна переглянути виконані роботи на фото, а сам процес маркування на відео. Це розвіє всі ваші сумніви. Телефонуйте нам, або залиште замовлення через сайт, і ми обов'язково зв'яжемося з вами.

 

 

  • Останнє оновлення .
© 2017 Центр лазерного гравіювання «GRAVUS».
Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.