• ЛАЗЕРНЕ ГРАВІРУВАННЯ

  Нанесення інформації вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню
  таких матеріалів як: метал, пластик, шкіра, деревина, кераміка, гума, скло, тканини та інші.
  Також можлива гравірування на нерівних поверхнях і круглих предметах.

  замовити гравірування

 • ГРАВІЮВАННЯ КЛАВІАТУРИ

  Нанесення додаткового української або російської мови, на MacBookApple,
  і на всі моделі інших брендів. Цінуйте свій час - звертайтеся до нас.
  Гравірування клавіатури займає до 5 хвилин.

  ЗАМОВИТИ ГРАВІЮВАННЯ

Створення макетів до кожної гравірування
Наші ціни нижчі на 15-20%
Кілька пунктів прийому замовлень
Гарантія якості роботи
Індивідуальний підхід до кожного клієнта
Оплата після виконаної роботи
Великий досвід роботи наших фахівців
Найшвидші серед конкурентів 10-15 хвилин

Лазерне гравіювання

Лазерне маркування, гравіювання і різання - унікальна технологія 21 століття, за допомогою якої можна зі звичайного предмета зробити оригінальний подарунок, втілити свою ідею в реальність, створити шедевр.

Ось невеликий перелік вже відомих нам послуг: гравірування сувенірів, подарунків, гравірування ювелірних виробів, нагород і медалей, мобільних телефонів, лазерне гравіювання клавіатури, гравірування флешки, запальнички, гравірування на ножі, нанесення зображення, промислове маркування та багато іншого. Різання ж підходить для виготовлення табличок, нагород, дипломів, номерків, жетонів, бирок і т.д., може бути застосовано в будь-який промислової галузі.

ТЕХНОЛОГІЯ ЛАЗЕРНОГО ГРАВІРУВАННЯ

Принцип технології полягає в тому, що на поверхню матеріалу діє сконцентрованість лазерний промінь, певної потужності, який змінює або видаляє верхній шар поверхні. Кінцевий результат залежить від деяких характеристик гравіруемих матеріалу, а так само від правильного налаштування лазерного обладнання. Принцип роботи дуже схожий з роботою звичайного принтера, в результаті чого з'являється необхідне зображення. Причиною цього і є певні порівняння "лазерного гравірування" з "печаткою".

Під час гравіювання застосовуються передові комп'ютерні технології, що зменшують кількість ручних процесів, тим самим знижуючи відсоток браку до мінімуму. Весь процес, як правило, займає кілька хвилин. Нанести лазерне гравіювання можна практично з будь-якого формату, будь то навіть відсканований документ. При цьому деякий час буде займати переклад в векторний формат, що і збільшує вартість послуги, що надається.

НАДАННЯ ПОСЛУГ

Звертаємо увагу на те, що в нашому розпорядженні є кілька типів лазерних граверів, які дозволяють нам виконати практично будь-яке бажання клієнта. Нанести інформацію можна на кілька основних матеріалів, таких як метал, пластик, шкіра, дерево, кераміка, гума, скло, тканина і інше.

Різка здійснюється з листових матеріалів: дерево, шкіра, тканина, акрил, папір і т.д. Плюсом до всього, можливо гравірування на нерівних поверхнях, а також на круглих предметах: чашки, термоси, фляги, ювелірні вироби (кільця). На сьогоднішній день популярні - гравірування клавіатури ноутбука, гравірування зображень на різні поверхні, лазерна маркування сувенірної продукції.

Щодня до нас приходять клієнти зі своїми ідеями та побажаннями, і ми втілюємо їх у реальність. Дивіться фото і відео наших робіт, підписуйтесь на новини в соціальних мережах, залишайте коментарі! Гарантуємо, що і Ви будете задоволені!

© 2017 Центр лазерного гравіювання «GRAVUS».
Використання матеріалів цього сайту можливо тільки з посиланням на джерело.