• ЛАЗЕРНЕ ГРАВІРУВАННЯ

  Нанесення інформації у вигляді тексту, логотипу або зображення на будь-яку поверхню
  таких матеріалів як: метал, пластик, шкіра, деревина, кераміка, гума, скло, тканина та інше.
  Також можливе гравірування на нерівних поверхнях і круглих предметах.

 • ГРАВІРУВАННЯ КЛАВІАТУРИ

  Ненесення додаткової української та російської мови, на MacBook Apple,
  та на всі моделі інших брендів. Цінуєте свій час - звертайтесь до нас.
  Гравірування клавіатури займає до 5 хвилин.

Створення макетів до кожного гравірування

Індивідуальний підхід
до кожного клієнта

Наші ціни нижчі
на 15-20%

Оплата після
виконаної роботи

Декілька місць прийому замовлень

Великий досвід роботи
наших фахівців

Гарантія якості роботи


Найшвидші серед
конкурентів 10-15 хвилин

Лазерне маркування, гравірування та різання - унікальна технологія 21 століття, за допомогою якої можна із звичайного предмета зробити оригінальний подарунок, втілити свою ідею в реальність, створити шедевр.

Ось невеликий перелік вже відомих нам послуг: гравіювання сувенірів, подарунків, гравіювання ювелірних виробів, нагород і медалей, мобільних телефонів, лазерне гравірування клавіатури, гравірування флешки, запальнички, гравірування на ножі, нанесення зображення, промислове маркування та багато іншого. Різання ж підходить для виготовлення табличок, нагород, дипломів, номерків, жетонів, бірок і так далі, може бути застосовне у будь-якій промисловій галузі.
ТЕХНОЛОГІЯ ЛАЗЕРНОГО ГРАВІРУВАННЯ

Принцип технології полягає в тому, що на поверхню матеріала діє сконцентрований лазерний промінь, певної потужності, який змінює або видаляє верхній шар поверхні. Кінцевий результат залежить від деяких характеристик гравіруємого матеріалу, а так само від правильного налаштування лазерного обладнання. Принцип роботи дуже схожий з роботою звичайного принтера, в результаті чого з'являється необхідне зображення. Причиною цього і є певні порівняння "лазерного гравірування" з "друком".

Під час гравірування застосовуються передові комп'ютерні технології, що зменшують кількість ручних процесів, тим самим знижуючи відсоток браку до мінімуму. Весь процес, як правило, займає кілька хвилин. Нанести лазерне гравірування можна практично з будь-якого формату, будь то навіть відсканований документ. При цьому певний час буде займати переклад у векторний формат, що і збільшує вартість наданої послуги.

НАДАННЯ ПОСЛУГ

Звертаємо увагу на те, що в нашому розпорядженні є кілька типів лазерних граверів, які дозволяють нам виконати практично будь-яке бажання клієнта. Нанести інформацію можна на кілька основних матеріалів, таких як: метал, пластик, шкіра, деревина, кераміка, гума, скло, тканина та інше.
Різання здійснюється з листових матеріалів: дерево, шкіра, тканина, акрил, папір і т.д. Плюсом до всього, можливе гравірування на нерівних поверхнях, а також на круглих предметах: чашки, термоси, фляги, ювелірні вироби (обручки). На сьогоднішній день популярними є - гравірування клавіатури ноутбука, гравірування зображень на різні поверхні, лазерне маркування сувенірної продукції.

Щодня до нас приходять клієнти зі своїми ідеями та побажаннями, і ми втілюємо їх у реальність. Дивіться фото і відео наших робіт, підписуйтесь на новини в соц мережах, залишайте коментарі! Гарантуємо, що і Ви будете задоволені!
 

Offcanvas